Klientų atsiliepimai

"Labai, labai ačiū už tortą. Valgai ir dar nori:) Labai skanus ir net gelytės spalvą pataikėt mamos mėgiamą. Tikrai dar kreipsiuosi. Ypatingai ačiū, kad pristatėte tokią dieną. Ačiū ir didelės jums skanios sėkmės :)" - Ilona (Kaunas)

“Nuoširdi padėka Jums už nuostabias vaišes, viskas buvo laaabai skanu, o kąsniukai tiesiog pribloškė savo išskirtiniu skoniu. Vertinu tai, kad nenueita lengviausiu keliu - duonos skrituliukas, saliamis, pomidoriukas / agurkėlis - o išieškoti skoniai, pagaminta tešla, kruopštus darbas, nuostabu!  Mano bendradarbiai buvo sužavėti, sako ne valgome, o mėgaujamės skoniu ir vaizdu, prašė Jums perduoti padėką. O tortas su macarons kaip visada niam niam niam:)) Ačiū ir sėkmės Jums toliau mus džiuginant išskirtiniais skanumynais!” -  Šarūnė (Kaunas)

“Vėl ateinu nusilenkti dėl torto!  Tikriausiai pirmą kartą tortų valgymo istorijoje neliko nei gabaliuko net mažoms lauktuvėms įdėti... Labai dėkoju! Tikiuosi dar pasmaližiauti ateityje. Gal jau ir morengas bus išrastas... ” -  Lina (Kaunas)

“Norėjau pasakyti labai ačiū. Visi labai patenkinti tortu buvo. Sakė labai skanus ir labai gražus :) Ačiū dar kartą. Ir be jokios abejonės užsakymų bus daugiau :)” -  Edita (Kaunas)

“Skubu padėkot už tortą. Labai gražus ir labai skanus. Mašinytės turejo superinį pasisekimą, jubiliatas sužavėtas :)” - Jūratė (Kaunas)

“Žavėjosi visi Jūsų tortais. Per šias šventes tai visus pritrenkė tortas su Baileys likeriu. Ačiū Jums už grožį, skonį. Sveikatos. Stiprybės. Naujų idėjų.” - Irena (Šiauliai)

“Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū Jums už nuostabią „Apelsininę naktį“. Viena moteris jau penkerius metus nevalgo tortų, bet būtumėte mačiusi su kokiu „kaifu“ ji raitė „Apelsininę naktį“.” - Irena (Šiauliai)

“Ačiū, tortukas buvo skanus. O taip pat džiaugiuosi, kad pasitikėjau jūsų fantazija, nes papuošimas tikrai buvo labai fainas. Dar kartą sakau ačiū, ir linkiu sėkmės toliau gaminant skanius šedevrus!” - Raminta (Kaunas)

“Sveiki, buvo labai labai skanu! Atnešė prieš pat valgymą. Visi labai gyrė. Dėkui jums labai uz nuvežimą ir už patį torto papuošimą.” - Guoda (Kaunas)


Using Format